Lucie Brešová COO Skypicker.com

Skypicker již na BBI v roce 2013 vystupoval, ale bylo to těsně předtím, než projekt získal zajímavou investici a předtím, než od konkurenčních Twobits (dnes právě Tripomatic.com) koupili portál whitchairlines.com. V roce 2013 vystoupil na Bigthinking Business Inspiration Oliver Dlouhý, CEO Skypeckeru.

Tentokrát přijede představit aktuální situaci jeho provozní ředitelka, sympatická Lucie Brešová. Lucka má za úkol řídit celý tým a správu finančních toků firmy, takže ví o všem a každém ve firmě vše:-) V rámci její dřívejší kariéry Lucie stála u zrodu řady start-upů a v rámci jednoho takového projektu se dostala i na finále start-upové soutěže v San Franciscu.

Proč opět Skypicker? Skypicker je pro nás nyní pojítkem mezi ročníkem 2013 a 2015, kde je možné krásně demonstrovat posun v myšlení a podnikání tohoto ambiciózního projektu před a po investici.

Skypicker stál ke konci roku 2013 před velmi důležitým krokem a to najít pro svůj projekt dalšího, hlavního investora. To se mu povedlo a Skypicker získal investici ve výši „desítek milionů“ od Touzimsky Airlines. Tato investice má pomoci v expanzi firmy a Oliver tehdy vyslovil velmi odvážný a ambiciózní cíl:

V příštím roce plánujeme zahájení prodeje letenek po celém světě a do dvou let se hodláme stát jedničkou na trhu prodeje nízkonákladových letů.

Jak se Skypickeru na nebi online letenek vede teď a je vůbec možné, aby tento vyhledávač z Brna nakonec svět nízkonákladových letenek opravdu dobyl?

KOUPIT VSTUPENKU