Martin Šula CEO JetSurf

Z českého rybníku do globálních oceánů

To, že čeští start-up makeři nepatří ve světě k nejlepším jen na poli online businessu, dokazuje projekt Martina Šuly, který dokázal to, o co se jiní výrobci snaží již bezmála 40 let.

Podařilo se mu vyvinout specifický ultralehký surf, který je poháněný vlastním spalovacím motorem. Samotná myšlenka je známá už spoustu let, ale až Martinovi se podařilo vyrobit funkční a zároveň komplexní řešení, které by vyhovovalo všem závodníkům.

Cesta k tomu nebyla samozřejmě jednoduchá a trvala téměř 8 let. Jet-surfing se stává novým sportovním fenoménem po celém světě. Letos se dokonce v České republice konal historicky první ročník světového závodu.

Jet-surf se ale neprodává sám. V současné době je po světě více než 400 zákazníků a je na vývojářích, aby se jim podařilo jet-surf masivně prosadit.

Přijďte a zjistěte, jaké strategie využít při prodeji svých jedinečných produktů. Co vše je zapotřebí udělat a čeho je naopak zapotřebí se vzdát. Na Bigthinking Business Inspiration 2015 zjistíte, jak svůj produkt prodat třeba Romanu Abramovičovi nebo Justinu Timberlakeovi…

KOUPIT VSTUPENKU